| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Mše za Jaroslava Foglara
ze dne 24.01.2025, autor článku: Aleš Deutsch

Komentář ze dne: 27.01.2025 19:00:37     Reagovat
Autor: - Martin Rosol (rosolmartin@seznam.cz)
Titulek:
Hodinu před mší svatou za Jestřába, tedy od 10:00 je možné navštívit kostel Sv. Jakuba a poslechnout si zde půlhodinku varhanní hudby. Na programu jsou skladby J. S. Bacha, B. A. Wiedermanna a L. J. A. Lefébure -Wélyho. Hraje Irena Chřibková. Vstup je volný, příspěvek dobrovolný. Doporučuji!

Foglarovské výroky
"Písečná sprcha! Uf, uf! Tu jsem ještě nezažil!" - Rychlonožka, který uklouznul při posypávání namrzlých chodníků a vysypal na sebe kbelík s pískem.
Vyhledávání
 
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2025
  • Září 2025 - 60 let Tajemné Řásnovky
  • 30. 8. 2025 - 85 let Záhady hlavolamu
  • 29. 8. 2025 - 25 let Bohouška
  • 23. 1. 2025 - 26 let od úmrtí Jaroslava Foglara - Jestřába
  • 13 otázek - kvízy
    Nejkomentovanější
    reklama

    * Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
    * Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
    * Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
    * Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
    * Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .