| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Dalších deset střípků z kolegia Akademie Jaroslava Foglara: Listopadová smršť novinek, objevů, názorů i veselí
ze dne 30.11.2022, autor článku: Martin Rosol, Slavomil Janov

Komentář ze dne: 01.12.2022 19:02:31     Reagovat
Autor: - Cha cha cha - anonyM (@)
Titulek: Big lolík
Ad Nutno říci, že vzdor názorům některých diskutujících k předchozímu kolegiu, se nepotvrdily ani nenaplnily „předpovědi“, že by účastníci byli „hýkajícím stádem“, které jednohlasně, či dokonce bezmyšlenkovitě kývá a souhlasí se vším, co je v programu předkládáno a projednáváno. Zvláště toto setkání se vyznačovalo mnoha velice různorodými i protichůdnými názory a pohledy na řadu foglarovských témat.

Až na to, že ty názory se týkaly Akademie samotné a činnosti Akademie, nikoliv názorů na věci, které se Akademie netýkají. Což jsou třeba právě názory na nové příběhy R. šípů nebo na Prašinu.

Taky je fajn, že Akademie drží slovo. Třeba ohledně toho, že na Bohouškovi už zprávy ze svých schůzí zveřejňovat nebude.

Komentář ze dne: 01.12.2022 21:16:42     Reagovat
Autor: - PetrV (@)
Titulek: Nezklamal!
"9) Komu leží AJF v žaludku?

Toto na první pohled vážné téma se záhy proměnilo ve všeobecné veselí, to když jsme si přečetli některé z řady komentářů k zápisu z předešlého kolegia. Těšíme se na další!"

AJF se nestydí bezuzdně lhát. Bohužel se stýkám se členy tohoto podivného spolku, naposledy tento týden. Vím informace z první ruky. I o tom, jak se věci mají a jaký nesouhlas vyjadřují někteří účastníci s chováním SJ, vládce samoděržaví.

Víte, kluci, když chcete ze sebe dělat osly, nemusíte to dělat aspoň veřejně. A pokud se chcete pošklebovat někomu, kdo si dovolil mít vlastní názor na vaše zpupné, hloupé, arogantní jednání, pak si račte vzájemně nafackovat.

Hýkající společenstvo se vtipně baví vážně a dobře míněnými komentáři někoho, kdo se uvolil pro ně obětovat desítkky či spíš stovky hodin svěho času, zbytečně. Ne koukáním do prázdna, jako někteří, ale aktivní činností. I to svědčí o charakteru těchto podivných existencí. Pokud držíš basu a hýkáš s námi, jsi "náš" člověk. Jakmile si dovolíš mít vlastní úsudek, staneš se vyvrhelem a pokadíme tě i veřejně.

To je fakt hnus.

Těším se na další arogantní, zemanovsky buranský příspěvek, ať už článek, nebo komentář.

Komentář ze dne: 02.12.2022 19:41:10     Reagovat
Autor: - (@M)
Titulek: M+Valach
Tak jste se zase po měsíci oba veřejně vykadili a ulevilo se vám ...

Komentář ze dne: 03.12.2022 14:31:40     Reagovat
Autor: - M (@)
Titulek:
M + Valach se vyjádřili k článku, slušně, ač možná ostře, zatímco jeden ze stáda tahá do diskuze kálení. Jako by těch důkazů, že to neumíte věcně, jste nepodali už předtím dost, že? :-)

A pozor na to neuvádění jména, to by vám taky mohla Akademie vyčinit!

Komentář ze dne: 08.12.2022 08:38:40     Reagovat
Autor: - Dinik (@)
Titulek: :-D
M + PetrV - Dva trollové, kteří mají svůj život asi tak chudý, že jejich jedinou radostí je trolling na Bohouškovi.

Komentář ze dne: 08.12.2022 16:46:35     Reagovat
Autor: - Děda Mráz (@)
Titulek: Ještěže nám to Dinik vysvětlil
Jak chudý musí mít pak život někdo, kdo ty trolly krmí. A jak ,chytrý' někdo takový musí být...

Komentář ze dne: 08.12.2022 17:36:12     Reagovat
Autor: - Dinik (@)
Titulek:
Děkujeme za konstruktivní příspěvek, Dědo Mrázi.

Komentář ze dne: 08.12.2022 21:35:36     Reagovat
Autor: - PetrV (@)
Titulek: Dinik
Děkuji za zhodnocení mého jistě velmi chudého života. (Mimochodem jsem před pár minutami dorazil z jednoho kroužku, který vedu.)

Měl byste v arzenálu i něco věcného, nebo jste se jen potřeboval, slovy předřečníka, vykadit?

A bacha na anonymy!

Komentář ze dne: 10.12.2022 21:01:49     Reagovat
Autor: - Dinik (@)
Titulek: PetrV
Nic to nemění na tom, že jdi obyčejný diskuzní troll, který to tady neustále zapleveluje různými útoky a už to bylo třeba správně pojmenovat. A můžeš vést klidně 10 kroužků, nic to na tom nemění.

Komentář ze dne: 10.12.2022 23:14:35     Reagovat
Autor: - PetrV (@)
Titulek: Dinik
Děkuji, že jste prostřednictvím vašeho hovínka, jež jste tu vykadil, dokázal, že věcné diskuse schopen nejste. Na oprávněnou kritiku útočíte ad hominem a nedokážete argumentovat jako průměrné gramotný člověk. Namísto toho se chováte jako desetiletý kluk.

Komentář ze dne: 12.12.2022 14:12:08     Reagovat
Autor: - Akademie Jaroslava Foglara (@)
Titulek: 10:10
Na článek o 10 střípcích bylo zatím zveřejněno 10 komentářů. Bohužel komentování se vůbec nezaměřilo na podstatné věci samotného programu schůzky foglarovců, ale většinou na nejapné výlevy jedinců mimo obsahovou mísu tematiky. Takže, prosíme, aby se případné další komentáře (a obzvlášť komentáře k budoucím článkům z kolegií AJF) věnovaly mnohem více tematiky foglarologie. Jsme přesvědčeni, že naprostou většinu čtenářů Bohouška to bude zajímat více, než obsahově zcestný trolling. Děkujeme.

Komentář ze dne: 13.12.2022 00:14:01     Reagovat
Autor: - Ne (@)
Titulek: Není zač.
Správně je scestný, ne zcestný.

O tom, co je a co není trolling, co je a co není obsahově scestné, a co zajímá či nezajímá čtenáře, nerozhoduje strana nebo AJF.

Prosím.

Komentář ze dne: 13.12.2022 07:44:42     Reagovat
Autor: - PetrV (@)
Titulek: další gól do vlastní brány
"Bohužel komentování se vůbec nezaměřilo na podstatné věci samotného programu schůzky foglarovců, ale většinou na nejapné výlevy jedinců mimo obsahovou mísu tematiky."

Ano, souhlasím. Řízené a organizované pošklebování se jiným pohledům a názorům (pro ukojení ega iniciátora) opravdu nepatří do "obsahové mísy tématiky" AJF.

Komentář ze dne: 13.12.2022 11:09:13     Reagovat
Autor: - Akademie Jaroslava Foglara (@)
Titulek: 141. kolegium AJF
141. kolegium Akademie Jaroslava Foglara se uskuteční ve středu 14. 12. 2022 od 18 hodin v klubovně ORJ, Bělehradská 51, Praha 2.
Z programu:
1. Signováno: Marko Čermák, 2. Vzpomínka na Abbého, 3. Hledáme RŠ: ve slepé uličce?, 4. U Zelené říčky po 13 letech, 5. RŠ mezi ukrajinskými skauty, 6. Odesílací pošta: Dřevohostice, 7. RŠ tak i tak, 8. Století Jestřábů, 9. Nad kalendářem 2023, 10. Pele-Mele.

Foglarovské výroky
"Hochu - hochu, klády jsou shnilé, snadno k úrazu přijíti můžeš - a přesto už osumkrát coby píďalka jablečná nahoru se plazíš - a dolu zase vesele sjíždíš." - starší pán k Rychlonožkovi při plnění cvičení do Modrého života.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .