| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Vyšlo Bobří stopou č. 141
ze dne 29.06.2024, autor článku: Tomáš Hromádka - Krizmen

Komentář ze dne: 30.06.2024 13:58:46     Reagovat
Autor: - Martin Rosol (rosolmartin@seznam.cz)
Titulek: Dvě, či jedna Bobří stopa?
Jsem poněkud zmatený informacemi uvedenými v úvodníku nové Bobří stopy č. 141: Opravdu bude časopis vycházet ve dvou verzích - "dětské" a "dospělé"? A pokud ano, který z časopisů budu dostávat? Co když budu chtít odebírat oba?
Ve staronovém názvu "Bobří Stopou" je pravopisná chyba! "Stopou" má být s malým "s".
Škoda, že název časopisu tak necitlivě zasahuje do krásné kresby na titulní straně. Přitom stačilo kresbu trochu zmenšit a název umístit nahoru.
Opravdu je autorem kresby Indiána z titulní strany Milan Teslevič, jak je uvedeno v tiráži? Není to spíš Miroslav Pospíšil?

Komentář ze dne: 02.07.2024 10:36:58     Reagovat
Autor: - (@)
Titulek: článek je dobře napsaný ale v brně a v nadaci
je bordel. neví samí co chcou ale hlavně ať to vypadá že jsou na naší straně a tzv vyvíjejí aktivity vpřed. už zase sortují lidi podle toho jak se jim líbí a jak umí jim nekomplikovat život. ty partičky sedí na velkých penězích a musí se tvářit že o ty prachy nejde ale v posledním důsledku to o těch prachách zase jenom je. je těžké nezblbnout z pocitu vlastní důležitosti a určitě i výjimečnosti. normální lid přece nemůže chápat jak je ta zodpovědnost za autorská práva zlatého vemene vysilující... nevadí normální lide: na podzim vám hodíme pár drobků ať nejste hladoví,my na vás tady nahoře u velkých stolů občas i vzpomínáme jak jste hezky panáčkovali abychom zase hodili kostku cukru ...

Foglarovské výroky
„Ale jakýpak chlapeček! - Dej sem cukroví a žádná řeč se nevede!“ - trochu ústnatý Pepíček na Rychlé šípy dělající Mikulášskou nadílku.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .