| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Výstava v Praze: Rychlé šípy a tajemství Stínadel
ze dne 23.06.2023, autor článku: Tomáš Hromádka - Krizmen

Komentář ze dne: 24.06.2023 22:33:54     Reagovat
Autor: - Akademie Jaroslava Foglara (@)
Titulek: První komentovaná prohlídka - neděle 25. 6. 2023
Výstava byla otevřena v sobotu 24. června úderem 9. hodiny. V průběhu dne si ji prohlédly početné skupiny prvních návštěvníků. Větší počet však organizátoři očekávají v neděli 25. června, kdy se od 13 hodin uskuteční první komentovaná prohlídka. Odbornými průvodci výstavou budou členové Akademie Jaroslava Foglara, kteří jsou spolutvůrci expozice. Komentované prohlídky jsou pak ještě naplánovány od července do listopadu jednou měsíčně. Sběratelům připomínáme, že k výstavě byl vydán také suvenýr - výroční turistická známka s názvem Rychlé šípy a tajemství Stínadel na Chvalském zámku.

Komentář ze dne: 26.06.2023 18:26:58     Reagovat
Autor: - Akademie Jaroslava Foglara (@)
Titulek: Ve dnech 5. - 7. 7. bude Chvalský zámek uzavřen!
Podle sdělení na webu Chvalského zámku budou ve dnech 5. - 7. července 2023 všechny prostory zámku z technických důvodů uzavřeny. V celém objektu budou probíhat opravy podlah a dlažby. Proto v uvedených dnech (o státních svátcích 5. a 6. 7. a v pátek 7. 7.) nebude pro veřejnost otevřena ani výstava Rychlé šípy a tajemství Stínadel na Chvalském zámku.

Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .