| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Ze křtu knihy Tleskač
ze dne 08.12.2022, autor článku: Jiří Lipka - Carmen

Komentář ze dne: 09.12.2022 13:06:03     Reagovat
Autor: - Máž ňáký problém? (@)
Titulek: Tleskač z Albatrosu se povedl !!!
David Jan Žák se trefil. Je to velice povedené a tak jak doufá kolega recenzent v iDnes, snad se dočkáme dalšího pokračování .... V reálných Stínadlech by "šlechta z Transporthauzu" taky spokojeně zamručela ......

Komentář ze dne: 10.12.2022 13:42:30     Reagovat
Autor: - David (david@davidjanzak.cz)
Titulek: Poděkování
Ahoj, chci jen všem, kteří na křest dorazili, poděkovat. Bylo to milé setkání a s velkou radostí jsem konečně osobně poznal Řešetláka a další milovníky díla Jaroslava Foglara. Je úžasné, že nejsem zdaleka jediným postiženým taťkou, který k foglarovským hodnotám a příběhům vede vlastní děti. Škoda jen, že nakladatelství a nadace neposkytlo knihy k prodeji, tímto tedy potvrzuji, že si Roman Šantora Bobo může vyplnit okénko za dobrý čin, neb daroval dvě knihy své, které chtěl nechat podepsat kamarádům. Budiž mu to nezapomenuto. Krásný advent a vánoční svátky Vám všem. S hochy z Brna se snad konečně setkáme na Vánoční besídce klubu. Už se nemohu dočkat!

Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .