| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Foyer chirurgického pavilonu obsadil Mirek Dušín s Rychlými šípy. Mluví i ukrajinsky
ze dne 23.08.2022, autor článku: Napsali jste nám

Komentář ze dne: 01.09.2022 13:46:45     Reagovat
Autor: - Akademie Jaroslava Foglara (@)
Titulek:
Vydavatele sborníku Rychlé šípy 33 těší, že obsah publikace s novými příběhy, zajímavostmi a kuriozitami o fenoménu RŠ, má přesah i mimo primární čtenářský záběr . Důkazem toho je i využití kresby Marko Čermáka k propagaci výstavy o RŠ v nemocnici v Novém Městě na Moravě.
Kresba ve sborníku byla otištěna s prázdnými bublinami a je výzvou k vytvoření kresleného vtipu s tematikou asistence Rychlých šípů u chirurgické operace. Vytvořené vtipy (= dopsání vtipných textů do obláčků kresby) je možno zasílat na adresu rychlesipy33@email.cz do konce listopadu 2022.
Vtipy se už hromadí na redakčním stole sborníku RŠ 33 i vzdor sžíravé kritice, kterou tuto kresbu počastoval na FB jeden z konkurenčních výtvarníků-kreslířů RŠ. Jeho "moudra", jak by měl Marko Čermák Rychlé šípy správně kreslit, však zřejmě zůstala bez odezvy, protože čtenáři spíše kresbu oceňují. Potvrzením toho je i její využití pro návštěvníky výstavy v Novém Městě.

Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
Bohoušek vzpomíná
Bohoušek před 20 lety
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .