| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Charitativní trh posledních 33 výtisků sborníku Rychlé šípy 33
ze dne 08.08.2022, autor článku: Akademie Jaroslava Foglara

Komentář ze dne: 14.08.2022 14:25:17     Reagovat
Autor: - Akademie Jaroslava Foglara (@)
Titulek: Do uzavření "charitativního trhu" zbývá ještě týden
Ještě týden - do neděli 21. srpna 2022 do 13 hodin 13 minut a 13 sekund - se mohou zájemci o publikaci Rychlé šípy 33 zapojit do "charitativního trhu" na podporu výcviku asistenčních psů → Pomocné tlapky. K prodeji je 33 posledních výtisků sborníku. Protože dotisk či další vydání RŠ 33 už není plánováno, je možnost získání této publikace v souladu s licenčními podmínkami Skautské nadace Jaroslava Foglara zřejmě konečná. Nabídky možno zasílat na e-mail rychlesipy33@email.cz.

Komentář ze dne: 18.08.2022 08:56:06     Reagovat
Autor: - Akademie Jaroslava Foglara (@)
Titulek: Už jen tři dny...
...je otevřen "charitativní trh" s nabídkou posledních 33 výtisků sborníku nových kreslených příběhů Rychlých šípů a řadou zajímavostí, kuriozit a soutěží. Publikaci je možno získat odesláním nabídky na adresu rychlesipy33@email.cz do neděle 21. srpna. Trh se uzavírá ve 13 hodin 13 minut a 13 sekund. Pak spadne opona jako v představení Rychlé šípy hrají divadlo... :-)

Komentář ze dne: 20.08.2022 23:33:08     Reagovat
Autor: - Akademie Jaroslava Foglara (@)
Titulek: Posledních 13 hodin 13 minut a 13 sekund...
Ve chvíli, kdy vkládáme tyto řádky na web Bohouška, na ukazateli hodin blikají číslice 23:33. Za necelou půl hodinu se sobota 20. srpna přehoupne do druhého víkendového dne → neděle 21. srpna 2022. Od půlnoci pak už bude zbývat jen 13 hodin 13 minut a 13 sekund do uzavření "charitativního trhu" prodeje posledních 33 výtisků sborníku Rychlé šípy 33. Ještě stále je tedy šance získat cennou publikaci a podpořit výcvik asistenčních psů Pomocné tlapky. Děkujeme všem, kteří se už připojili, i těm, jež naší benefiční aktivitě věnovali jakoukoliv pozornost. A ještě jednou děkujeme rovněž všem, kteří od 1. března projevili zájem o publikaci RŠ 33 a zakoupili si ji. Z Vašich příspěvků jsme už v červnu předali Pomocným tlapkám prvních 33 tisíc korun

Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
Bohoušek vzpomíná
Bohoušek před 20 lety
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .