| STÍNADLA |
Bohousek Soutěžime s Bohouškem
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Bohoušek doporučuje
Počet návštěvníků
Počet návštěv od 29. 8. 2000
počet návštěv

Komentáře

ke článku: Mirek Dušín byl unesen. Po čtrnácti letech výprav Rychlých šípů do Stínadel.
ze dne 18.12.2014, autor článku: Menhart

Komentář ze dne: 18.12.2014 15:01:44     Reagovat
Autor: - vp1 (@)
Titulek: MENHARTE, PŘESTAŇ LHÁT!
http://i61.tinypic.com/51a9u8.jpg

Komentář ze dne: 19.12.2014 00:40:57     Reagovat
Autor: - Brutus (@)
Titulek:
Ty jeden plantážníku, nevím proč se tu neustále oháníš pravdou, když všem akorát LŽEŠ! Policie ti po podání trestního oznámení řekla že seš magor a odmítla se tím zabývat. A okamžitě přestaň do té své špinavé podvraťácké hry tahat politiku. Musim říct že jsem si o SPJF nikdy nemyslel nic dobrého, ale takovej špína chlap jako seš ty, to se fakt vidí málokdy. Prosím přestaň urážet Jestřábovu památku svým jednáním!

Komentář ze dne: 22.12.2014 23:59:09     Reagovat
Autor: - Menhart (@)
Titulek: Nepřišli
Jak jsem slíbil, čekal jsem dnes 2x 13 minut po 17. hodině, ale Vontové nepřišli. Celkem to i chápu, protože jsem měl původně taky jiný program, který bych musel oželet kvůli schůzce, ale dal jsem Vontům prioritu. Už jsem to tu někde psal, že Město ctím a uznávám...

Nechtělo se mi to sem psát - všechno se nemusí ve Stínadlech sdílet veřejně, ale asi si na to budu muset najít čas a napsat obšírnější vyjádření k tomu všemu zde psanému. Rozsahem to nejspíše nebude na komentář, ale na článek. I já mám teď už jiné priority, takže termín neslibuji - chtěl bych ale letos. Nejde čekat, až ve Stínadlech rozkveta mochna.

Tím, že dnes u Haštala bylo pusto, stihl jsem alespoň s převozníkem pražským strávit adventní večer u Karlova mostu a nemusel se mu omlouvat. Nakoukl jsem zase do toho podzemního kostela pod Křížovníky, kde to v roce 1986 (nebo to, Cílo, bylo 1987?) pěkně "hučelo".
Tehdy zase málem zkazili hru Vontové. Ona totiž někomu asi přišla hodně věrohodná. Pak že si neumím hrát. :-)
Taky tehdy byl nějaký scénář a pak se to vyvíjelo úplně jinak. Teď s Mirkem scénář "mladých" taky nevyšel, ale to nechám až na to obšírnější povídání.

Tak krásné Vánoce (a to i těm, co tady psali tolik výhrůžek a nadávek) a nehoupejte se na zvonech...

Menhart

Komentář ze dne: 23.12.2014 09:39:26     Reagovat
Autor: - Jezek (@)
Titulek:
Ty ses komik

Komentář ze dne: 23.12.2014 20:48:40     Reagovat
Autor: - Wont (@)
Titulek:
A to my se na nich pohoupáme rádi. Jen nás nebaví, když houpáš ty nás. My totiž víme jak to všechno bylo. I v r. 1986.

Komentář ze dne: 25.12.2014 22:29:04     Reagovat
Autor: - Zvědavec (@)
Titulek: S pravdou ven!
Jak to bylo v roce 1986?? Povídejte! Přehánějte! Ať mlčenlivost nechnání vás! S pravdou ven - když už pravda a láska má ve Stínadlech zvítězil nad lží a nenávistí!

Komentář ze dne: 19.03.2015 13:49:43     Reagovat
Autor: - (@)
Titulek:
"Dopis se špendlíkem byl předán Kriminalistickému ústavu v nedaleké Bartolomějské 12 k odborné expertize a sejmutí otisků prstů z hlavy velkého žlutého špendlíku."

To jako vážně? Nebylo by lepší pokračovat ve hře a zvolat "Vontům zdar."? Nebo se vypravit do Stínadel a Mirka vysvobodit?

Komentář ze dne: 19.03.2015 20:07:54     Reagovat
Autor: - (@)
Titulek:
Ale, ne - pochopitelne ze nikdo nikam nic nepredal. Teda ne ze by nechtel. To si pak jen neco vycucal z prstu (asi u nohy), aby mel co kdakat za kostelem. Foglarovcum to asi nevadi, kdyz nekdo dost keca. A to je ten moment, ktery je na tom zarazejici asi nejvic.

Komentář ze dne: 21.03.2015 10:47:42     Reagovat
Autor: - Datel (voznica@seznam.cz)
Titulek: ... šikana ze strany pedagoga?
ono se ještě pořád šikanuje? a šikanují i pedagogové? to není žádná novinka :) Stínadla umí schovat a ukrýt i človíčka, který se jen bránil nebo brání ... pokud tam někde Dušín je, potom je jisté, že vyhledává v pavučinách .....

  Reklama
Foglarovské výroky
Svátek má Antonie
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
13 otázek - kvízy
Poslední komentáře
bez titulku
"Bohužel příběhy nejsou v knize všechny, jeden chybí ( číslo 151). Vydavatel přehlédl, že díl 150 se rozkládal původně na dvou stránkách, tím ... "
Mimozemšťané: Vyšlo první souborné vydání kresleného seriálu Jiljího Záruby a Jiřího Petráčka
Suvenýr - výroční turistická známka
"S ohledem na to, že zejména v období druhé obnovy skautingu, v letech 1968 - 1970, byl Eduard Marek v úzkém kontaktu s Jaroslavem Foglarem, ... "
Žižkovský jarní kilometr s legendou českého skautingu
díky
"Díky Slávkovi za připomenutí galerie Ládi Lahody, bývalého zástupce vůdce skautského oddílu v Loděnicích u Prahy, letitého badatele a fotogr ... "
Z dubnového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 10. 4. 2019
Výhoda pro Pražáky
"Není to postaveno na hlavu, že kvalifikace soutěže se koná v běžný pracovní a školní den, a v sobotu, kdy do Prahy může přijet většina mimop ... "
Memoriál Jana Tleskače - zámečnického učně ve Stínadlech - Mistrovství světa ve vyjímání ježka z klece, veletrh Svět knihy 2019
Především to není recenze
"Především to není recenze, i když sám v tom videu o recenzi mluví. Že Albatros zasílá zdarma výtisky na takováto videa (k tomu skvělých 200 ... "
Záhada hlavolamu - Jaroslav Foglar [TIP]
bez titulku
"Velmi připitomělá recenze. Ten člověk objevil „Ameriku“."
Záhada hlavolamu - Jaroslav Foglar [TIP]
Stažení
"Mě to stáhnout jde ;-) Pokud máš nainstalovanou čtečku PDF souborů, stačí na odkaz kliknout, otevře se v prohlížeči. Funguje i pravé tlačítk ... "
Z dubnového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 10. 4. 2019
Jde magazín stáhnout?
"Zajímavá a čtivá novinka, ten elektronický magazín V jestřábích pařátech! V patičce ale je uvedeno, že jde celkově o 3. číslo. To vydávají s ... "
Z dubnového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 10. 4. 2019
Žvýkačka
"Ahoj, kamarádi! BS č. 4/2018 přečtena. Potěšil mě, byť zkrácený, přepis řeči předsedy akademického senátu MU Brno. Info, že Bobr (MV) hov ... "
Vyšla Bobří stopa 4/2018 - zima
Moralizování se týká mravů, morálky
"Nepijte na ovoce není moralizování. Nerdi, geekové a Záhada hlavolamu? Aha. "
Knížky - Záhada hlavolamu | Rychlé šípy v nejlepší formě
Co se vlastně tam dělo?
"Na akci byla velká pozvánka, ale co porada přinesla? Vkládání letáků do časopisu nám je fuk, a co tam tedy bylo jiného??"
Otevřená porada Pražské pobočky SPJF se koná 4. 4. 2019
bez titulku
"Tak úplně na konci knížky mě moc potěšilo - Připravujeme: Boj o první místo, Dobrodružství v zemi nikoho ( jsem zvědav na ilustrace Jindřich ... "
Záhada hlavolamu s ilustracemi Jiřího Gruse. Vychází třetí svazek souborného díla J. Foglara v novém vydání. Se soutěží Poselství ze Stínadel
Stínadla v Brně
"Netuším, proč na počet obyvatel menší Brno má větší účast na foglarovských akcích. Buď je to tím, že je (možná) v Brně menší nabídka aktivit ... "
Z březnového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 13. 3. 2019
Upřesnění programu 105. kolegia AJF
"* Hoši od Bobří řeky na stříbrném plátně? ...Začíná se z vajíčka myšlenky klubat na svět zfilmování legendárního Foglarova románu Záhada hl ... "
Z březnového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 13. 3. 2019
bez titulku
"V oddíle trenujeme jak uzly, tak skautskou ideu a znalosti, které by skaut dle mého měl znát. Ovšem znám oddíly, kde ani rádkyně neznají tém ... "
F. A. Elstner se několikrát obrátil
bez titulku
"Tak Záhada už je doma :) Bylo příjemné minout x knihkupectvích a v každém byla ve výloze, někdy i ve více exponátech v jednom štůsku. Vydání ... "
Záhada hlavolamu s ilustracemi Jiřího Gruse. Vychází třetí svazek souborného díla J. Foglara v novém vydání. Se soutěží Poselství ze Stínadel
Odkaz na videoreportáž
"10. ročník Pražské lítačky objektivem iDnes.cz https://tv.idnes.cz/domaci/prazska-lit acka-zavod-doprava-tramvaje-autobusy-vlaky-pid-sou ... "
10. ročník Pražské lítačky - závodu v používání hromadné dopravy startuje 5. dubna 2019 na Nákladovém nádraží Praha-Žižkov
Nedůležité
"Myslím, že to zda použijí úřední název nebo obecný není až tak zásadní, teda až na variantu, že jde o nějakou dotační nebo vyhláškovou povin ... "
Sdružení přátel Jaroslava Foglara pořádá i letos Příměstský tábor s Rychlými šípy v Praze
"z. s." ?!?!?!
"Probuďte se, funkcionáři ze SPJF! Psát na plakát, že nějaký tábor pořádá Sdružení přátel J. Foglara, a přidat k tomu byrokratickou zkratku & ... "
Sdružení přátel Jaroslava Foglara pořádá i letos Příměstský tábor s Rychlými šípy v Praze
bez titulku
"Volné pokračování Stínadelské trilogie, vyjde v samostatné řadě knih, nikoli v této. Bude to řada "Ze světa Jaroslava Foglara", bu ... "
Záhada hlavolamu s ilustracemi Jiřího Gruse. Vychází třetí svazek souborného díla J. Foglara v novém vydání. Se soutěží Poselství ze Stínadel
Jiná obálka
"Líbí se mi, že Záhada hlavolamu má na¨rozdíl od Hochů a Chaty černou obálku :) Doufám, že tak to bude mít celá triologie. A obzvlášť jsem ... "
Záhada hlavolamu s ilustracemi Jiřího Gruse. Vychází třetí svazek souborného díla J. Foglara v novém vydání. Se soutěží Poselství ze Stínadel
Praha
"Brno je možná víc Foglarovský, ale pořád je to jenom Brno. Stínadla tam nikdy nebudou!"
Z březnového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 13. 3. 2019
Foglarovské Brno
"Pavel Hošek na foglarovkách vyzdvihuje, že dobrodružství čeká na čtenáře za každým rohem, v každém městě... - že je reálné a dosažitelné. O ... "
Z březnového Kolegia Akademie Jaroslava Foglara 13. 3. 2019

reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .