| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: O čem jsme v roce 2007 nestačili napsat?
ze dne 13.01.2008, autor článku: Bohoušek

Komentář ze dne: 13.02.2008 16:34:25     Reagovat
Autor: - Nashville (countryman@email.cz)
Titulek: Ad: Western World
Problém a primární důvod ukončení vydávání časopisu Western World nebyl v nedostatku čtenářů! Průměrný náklad časopisu se vyšplhal až k deseti tisícům výtisků, což je v dnešní situaci zájmových a life-stylových magazínů nadstandardní bilance. Ve vydavatelství Profi Press, pod jehož střechou magazín vycházel od podzimu 2001, však byl Western World zcela ojedinělým projektem, jehož zaměření bylo výrazně mimo hlavní portfólio cca 20 odborných (převážně na zemědělskou tematiku orientovaných) časopisů. Po sedmi letech se tak ukázalo, že specifika tohoto časopisu již vybočují z hlavního směru vydavatelské činnosti natolik, že další vydávání je ve společnosti Profi Press neperspektivní. Další podrobnosti o této záležitosti i připravovaných projektech blízkých podobě Western Worldu rád zájemcům zodpovím na telefonu 602 686 725.
Slavomil Janov
(ex)šéfredaktor

Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
Bohoušek vzpomíná
Bohoušek před 20 lety
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .