| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Foglarovskou ročenku 2023 bude distribuovat skautská nadace

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 16. 4. 2024 | přečteno 967 ]

Tak jako v minulých dvou letech, i letos vychází Foglarovská ročenka, jejímž autorem je známý foglarovec Martin Izera. Nově si ji ale nebudete moci koupit přes server foglarovec.cz, ale přes Jestřábův dobročinný obchod na stránkách skautskanadace.cz. Martin nám k tomu sdělil podrobnosti.

"V pátek si budou moci ročenku koupit na stránkách nadace všichni zájemci. Ti registrovaní z minulých let si ji už objednali předem. Skautská nadace Jaroslava Foglara je zde pouze v roli distributora."

A co chystáš dalšího Martine pro letošní rok?
"Držím se toho, co jsem napsal do přehledu na webu foglarovec.cz. Tajemství Strže strachu bude mít v sobotu 20. dubna druhý křest ve Štramberku, stejný den bude představeno i nové číslo štramberského bulletinu Howgh!, ve kterém je hned 16 foglarovských stran (k zakoupení jen ve Štramberku) a současně probíhá prodej Ročenky. Pak už mi zůstane z větších projektů na letošek jen 2. vydání Grifinových Posledních stínadelských tajností (vyjde po prázdninách u Skautské nadace) a příprava poslední Grifinovy knihy Tábor v údolí Věžnice (ta bude určitě až příští rok). Z tištěných projektů to bude letos vše, rozdělaných mám ale samozřejmě více."


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .