| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Už 23 let společně sledujeme Foglarovský svět

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 29. 8. 2023 | přečteno 1006 ]

Bohoušek 2023, AI


Bohoušek dnes slaví 23. narozeniny. Od roku 2000 jsme k dnešnímu dni zveřejnili 4477 článků, 4441 fotografií, obrázků a plakátů. Pro zajímavost - nejčtenějším článkem je text s názvem Marko Ćermák byl přijat do Akademie Jaroslava Foglara, který si do dnešního dne přečetlo 45 699 čtenářů.
Těší nás vaše příspěvky, fotografie, které nám zasíláte na redakční e-mail info@bohousek.cz. Máme radost ze spolupráce nejen s "domovskými" kamarády ze Sdružení přátel Jaroslava Foglara, ale i dalších organizací, které nesou Jestřábovo jméno (Akademie Jaroslava Foglara, Skautská nadace Jaroslava Foglara, Kruh nezávislých foglarovců a další). Jsme rádi, že Bohoušek je díky vám, aktivním čtenářům, přispěvatelům a spolupracovníkům stále nejpodrobnější kronikou foglarovského dění na internetu.
Vaše redakce Bohouška: Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor), Petr Molka - Best (webmaster) a Milan Lebeda - Alpín (vedoucí),

P. S. Během září zveřejníme malé ohlédnutí za historií foglarovského magazínu.


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .