| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

V divadle Minor vystoupí Dismanův rozhlasový dětský soubor s představením 3D a Čigoligo, Jestřábe, aneb motýl ve tváři

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 20. 3. 2023 | přečteno 794 ]

Na Malé scéně divadla Minor v Praze vystoupí 28. března 2023 od 18 hodin Dismanův rozhlasový dětský sbor s dvěma hrami 3D a Čigoligo, Jestřábe, aneb motýl ve tváři. Čigoligo, Jestřábe, aneb motýl ve tváři je hrou plnou střípků ze života Jaroslava Foglara s přesahem do dnešní doby. Hraje a zpívá: Dismanův rozhlasový dětský soubor, scénář: Jana Franková a Miloš Doležal, režie: Anna Doležalová, dramaturgie: Magdalena Gracerová Chrzová, hudba: Jakub Sejkora, asistenti režie: Luisa Marie Marešová, Marika Mlčková, František Souček, Lukáš Vejšický, produkce: Alena Převrátilová


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .