Dobrodružství na papíře. Výstava Jiřího Filípka v Poštovní minigalerii v Praze začne 9. května

| Autor: Bohoušek | Rubrika: Výstava | Vydáno dne: 25. 4. 2018 |

Club gentlemanů Žižkov a Česká pošta Praha 33 vás srdečně zvou na vernisáž výstavy komiksové tvorby Jiřího Filípka, která proběhne ve středu 9. května 2018 v 19 hodin.
Výstava Dobrodružství na papíře se koná na pražských Vinohradech v Poštovní minigalerii – Pošta 33, Přemyslovská 848/2 (vchod z nám. Jiřího z Poděbrad).
Jiří Filípek je mimo jiné dvorním kreslířem Bobří stopy, zpravodaje Sdružení přátel Jaroslava Foglara. Našim čtenářům vzkazuje: „Výstavu jsem zaměřil na svoji na vandrácko-skautsko-foglarovskou tvorbu. A protože si letos připomínáme osmdesáté narozeniny Rychlých šípů, šípáckou tématiku vystavím kompletní.“
My jen rádi dodáváme, že výstava se koná i v době jiného významného výročí: Jiří Filípek oslaví 21. 5. své kulaté padesáté narozeniny.

„Výstava je přístupná zdarma v provozní době Pošty 33, tedy od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin a potrvá do 11. 6.,“ doplňuje Tomáš Roubal za Poštovní minigalerii.

BOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informační servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa článku: http://www.bohousek.cz/clanek-2018040024-dobrodruzstvi-na-papire-vystava-jiriho-filipka-v-postovni-minigalerii-v-praze-zacne-9-kvetna.html