Akademie Jaroslava Foglara zve na lednové akce v Praze

| Autor: Akademie Jaroslava Foglara | Rubrika: Zpravodaj | Vydáno dne: 11. 1. 2016 |

Ve středu 13. ledna se v rámci projektu Akademie Jaroslava Foglara můžete zúčastnit:
přednášky PhDr. Tomáše Vučky, autora loňského foglarovského knižního bestselleru Cesta za modrým světlem, o Jaroslavu Foglarovi v rámci cyklu Literáti naší čtvrti v Kulturním centru Vozovna, ul. Za žižkovskou vozovnou, Praha 3 (od 10 hodin)

- prvního novoročního kolegia AJF (tradičně od 18 hod. v zasedačce ORJ Praha 2, Bělehradská 51) , se stejným hostem i dalšími taškařicemi, včetně prezentace projektu otevření poznávací Romantické stezky Jaroslava Foglara v Prokopském údolí.
Setkání kolegia AJF je otevřeno všem zájemcům, s výjimkou osob s nálepkou "persona non-grata" (informace o těchto "plantážnících" lze získat prostřednictvím e-mailového dotazu na adresu AJF jaroslav.foglar@email.cz).
V případě, že se dotyčné osoby budou domáhat účasti na této akci AJF, bude jim vtisknuta samolepka s nápisem "Akademie Jaroslava Foglara - PERSONA NON GRATA - jaroslav.foglar@email.cz" a budou z kolegia vypoklonkováni.
Sběratelé foglarovských artefaktů mohou tuto naprosto jedinečnou a originální nálepku získat po složení příslušného obnosu, který bude poté věnován na charitativní účely - podporu výcviku asistenčních psů, resp. zachování hrobu Václava Jelena, prvního vůdce Pražské Dvojky.

BOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informační servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa článku: http://www.bohousek.cz/clanek-2016010006-akademie-jaroslava-foglara-zve-na-lednove-akce-v-praze.html