Vyjde ojedinělý Obrazový soupis díla Jaroslava Foglara v druhém rozšířeném vydání

| Autor: Luboš Trkovský | Rubrika: Kniha | Vydáno dne: 17. 10. 2011 |

Vážení přátelé, obdivovatelé díla Jaroslava Foglara!
Před čtyřmi lety si někteří z Vás zakoupili naši knihu Obrazový soupis díla Jaroslava Foglara, která byla, vzhledem k omezenému nákladu, záhy vyprodaná.
Pro trvající zájem o tuto knihu a také proto, že jsme se dobrali celé řady nových poznatků, rozhodli jsme se pro II.vydání. Vyjde tentokrát v Edici "Lexikon dobrodružné literatury" jako její 4. svazek, vydávaný Antikvariátem u Léona Cliftona. Bude menšího formátu než bylo první vydání - rozměr 155 x 203 milimetrů, bude však o několik desítek stran obsáhlejší – celkem 352 stran, bude vytištěna barevným ofsetovým tiskem. Cena knihy bude 1200,- Kč a bude k dostání koncem října. Knihy nebudeme zasílat na dobírku. Pouze po předchozí učiněné platbě složenkou či na účet.

Knihu si můžete objednávat nebo přímo vyzvednout na adrese:

Luboš Trkovský
Orlická 9, Praha 3, 130 00
(BALARAMA - vegetariánská restaurace - mezi nám. Jiřího z Poděbrad a Florou, trasa metra A, nebo zastávka Radhošťská, tramvaj č.11 - otevřeno pondělí – pátek od 11 do 20 hodin, www.balarama.cz)
tel. 602 660 712
Kontaktní e-maily: lomancita.pvs@pamho.net nebo karel-may@seznam.cz


Ukázky stran:
BOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informační servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa článku: http://www.bohousek.cz/clanek-2011100008-vyjde-ojedinely-obrazovy-soupis-dila-jaroslava-foglara-v-druhem-rozsirenem-vydani.html