325. repríza divadelních Rychlých šípů v den Jestřábových narozenin

| Autor: Milan Lebeda - Alpín | Rubrika: Divadlo | Vydáno dne: 3. 7. 2009 |

Své úspěšné a nejvíce reprízované představení Rychlé šípy odehraje Slovácké Divadlo z Uherského Hradiště pod otevřeným nebem v den 102. výročí narození Jaroslava Foglara – v pondělí 6. 7. od 20 hodin v Archeoskanzenu v Modré u Uherského Hradiště, kde s tímto kusem v už minulosti v letní sezóně zaujali množství prázdninově naladěných diváků.
Když Bohoušek před lety (připomeňme, že premiéra se odehrála v roce 2001)popřál uherskohradišťským, aby se představení dočkalo 316 repríz – tedy stejného počtu, jako je (respektive donedávna bylo)pokračování Rychlých šípů), brali jsme to oboustranně jako přání upřímné, leč nadsazené.
Tentokrát však tedy nadsazené přání překonala ještě optimističtější skutečnost!

A to nesmíme opomenout další desítky totožného představení nastudovaného a odehraného na scénách pražského Rokoka a příbramského Divadla Antonína Dvořáka.

Informace o Archeoskanzenu v Modré naleznete zde: www.archeoskanzen.cz

V rámci dalšího ročníku Buchlovského divadelního léta uherskohradišťské Rychlé šípy i letos viděli diváci na hradě Buchlově: od 20.00 hodin 30. 6., 1., 2. a 3. 7.
Buchlovské divadelní léto na hradě Buchlově: www.hrad-buchlov.cz.BOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informační servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa článku: http://www.bohousek.cz/clanek-2009070004-325-repriza-divadelnich-rychlych-sipu-v-den-jestrabovych-narozenin.html