Olešnická kytka, Horní Jelení, Pupínci a další v Posledním vagonu

| Autor: Jiøí Lipka - Carmen | Rubrika: Rozhlas | Vydáno dne: 27. 5. 2006 |

Z posledního vagonu Pravidelný rozhlasový internetový Poslední vagon se vysílal mimoøádnì v pátek 26. kvìtna od 9, 14, 19 a 23 hodin. V úterý 23.5. se z technických dùvodù nekonal. Reprízy 27. a 28. 5. Trampský poøad Z posledního vagonu je tentokrát hlavnì vìnovaný pozvánkám na trampské festiválky. V poøadu vás pozveme na trampské festiválky FTP v Horním Jelení a na Olešnickou kytku. Dál se dozvíte, kdy se konají ojedinìlé koncerty už zaniklé skupiny Máci. V rubrice Trampen po internetu se dozvíte o slovenských trampských webových stránkách. Bude si moci zasoutìžit o knihu Mikiho Ryvoly Tom Keèup a pes Vorèestr a o dvì volné vstupenky na festiválek Klimkovické kytarobití. Pøedstavíme vám novou písnièku (je brdská) od brnìnských Pupínkù a taky uslyšíte slovenskou skupinu Návrat. A jelikož se blíži volby, tak nakonec poøadu
vám pustíme trampskou písnièku z éry Osvobozeného divadla, ve které je doporuèení koho volit. V Posledním vagonu dále zahrají: Kamelot, Lístek, Trepka, The Šutrs, Miki Ryvola, Orion, Pupkáèi, Máci, Samson a jeho parta a Chudinkové.
Trampský poøad Z posledního vagonu se vysílá každé liché úterý od 9, 14, 19 a 23 hodin na internetovém Radiu FOLK, které najdete na: www.radiofolk.cz, nebo ho mùžete naladit i na adrese: www.abradio.cz Reprízy poøadu jsou následují pátek, sobotu a nedìli vždy ve 14 hodin.

Informace a program poøadu Z posledního vagonu najdete na: strelak.jinak.cz. nebo na stránkách Radia Folk.
Na této adrese je i anketa ve které mùžete hlasovat a zároveò nám trochu i pomoci s poøadem.

Pokud budete mít chvilku èasu, zkuste si náš poøad poslechnout.

Na setkání v Posledním vagonu a pøípadné ohlasy se tìší tvùrci poøadu:


Bodlák
jhokes@seznam.cz


Carmen
vandr@volny.cz
ICQ: 253-823-151


BOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informaèní servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa èlánku: http://www.bohousek.cz/clanek-2006052701-olesnicka-kytka-horni-jeleni-pupinci-a-dalsi-v-poslednim-vagonu.html