| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Třebsínské zvonění nabídne ve dnech 5. - 6.7.2024 doprovodný program pro čtenáře foglarovek

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 25. 6. 2024 | přečteno 271 ]

Ve dnech 5. a 6.7.2024 se v Třebsíně (malé vesničce mezi Štěchovicemi a Jílovým u Prahy) koná tradiční hudební festival Třebsínské zvonění (vystoupí zde např. Pacifik, Ivo Jahelka či Roman Horký). V rámci doprovodného programu je připravena panelová výstava s kreslenými příběhy Záhada hlavolamu a obrazy Marko Čermáka (ostatně sám malíř se skupinou Paběrky zde také vystoupí). Organizátoři zvou také k rodnému domu Jaroslava Foglara do Benátské ulice v Praze, ve 13 hodin 13 minut. "Při tom si budete moci vyzkoušet i vyjímání ježka z klece a o Jaroslavu Foglarovi se dovědět mnoho zajímavého," uvádí na webových stránkách www.trebsinskezvoneni.cz. Při příležitosti akce vyjde speciální turistická známka s obrázkem Bratrstva kočičí pracky.


Foglarovské výroky
„Ale jakýpak chlapeček! - Dej sem cukroví a žádná řeč se nevede!“ - trochu ústnatý Pepíček na Rychlé šípy dělající Mikulášskou nadílku.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .