| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Neviditelný pes (16. 1. 2023): VOLBY: Za babičkou Mary (do arény)

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 16. 1. 2023 | přečteno 715 ]

V komentáři k prezidentským volbám Pavel Bouda uvádí: "Co se týká druhého z uchazečů, přiznám rovnou brýle, které mi už v klukovských letech nasadily knížky. Konkrétně foglarovky, co jsem hltal jako všichni kolem. Včetně sešitových vydání comixů o příhodách Rychlých šípů. Tehdy jsem se logicky setkal i s Bratrstvem kočičí pracky. Po letech mám najednou neodbytný dojem, že z těch stránek dokázala trojice Dlouhé bidlo, Bohouš a Štětináč dnes vystoupit."


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .