| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Časopis NEZBEDA se letos stane plnoletým

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 28. 3. 2009 | přečteno 3528 ]

Své osmnácté narozeniny v tomto roce oslaví zábavný křesťanský měsíčník pro děti NEZBEDA, který v prvních letech své existence organizoval Foglarovské čtenářské kluby (podobně jako dnes již neexistující časopisy Mladý hlasatel, Hlasatel, Duhová planeta). Barevný časopis, který dnes vychází v nákladu 8.000 výtisků (!) je výjimečný tím, že vychází díky darům. Redakce a vydavatelská společnost má sídlo ve Zlíně, v Divadelní ulici. Celobarevný časopis bez reklam o osmadvaceti stránkách dávají dohromady dva redaktoři spolu s externími spolupracovníky.
Časopis usiluje o to, aby byl slušný, seriozní, nenápadně formoval čtenáře a svým obsahem jim byl vzorem lidskosti. Zdroj: Okno do kraje - únor 2009 (magazín o životě a dění ve Zlínském kraji)


Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
Bohoušek vzpomíná
Bohoušek před 20 lety
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .