| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Foglar pojmenoval jednu z hlavních postav podle našeho kytaristy

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 2. 11. 2008 | přečteno 3357 ]

Regionální mutace Mladé fronty DNES - střední čechy zveřejnila 31.10.2008 rozhovor se zpěvačkou Sašou Langošovou z hudební skupiny November 2nd, která hraje směs rocku, funky a blues. Na otázku, zda skupina vystupovala už někdy v Berouně zpěvačka odpověděla, že do regionu se rádi vrací kvůli přírodě a také: "Zajímavostí je, že spisovatel Jaroslav Foglar, který napsal trilogii z Koněpruských jeskyní, pojmenoval jednu z hlavních postav podle našeho kytaristy, který si s ním v mládí dopisoval."


Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
Bohoušek vzpomíná
Bohoušek před 20 lety
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .